mindaugas@housing.lt
+370 657 46366

------------------------------------------------------------

konsultacija, užsakymų priėmimas


    Apgaubkite savo

namus šiluma

Polistirenas fasadui, grindims, stogui

Silikoninis silikatinis tinkas Alpol

->atgal<-

Silikoninis silikatinis tinkas - tai, plonasluoksnis tinkas vandens potašo stiklo pagrindu, su hidrofobiniais silikono priedais, pastos pavidalo, paruoštas naudoti. Skirtas naudoti atliekant vidaus ir išorinių sienų bei lubų apdailą, taip pat kaip apdailos sluoksnis kompleksinėse šiltinimo sistemose, kurių izoliacija įrengiama iš polistireninio putplasčio ar mineralinės vatos tokiose kaip ALPOL EKO PLUS arba ALPOL EKO PLUS WM.

Silikoninis silikatinis tinkas yra optimaliausias variantas renkantis dekoratyvinį tinką šiltinimo sistemose, nes turi tiek akrilinio tinko, tiek silikoninio tinko savybes, kurios suteikia platų panaudojimo diapazoną. Tačiau dėl savo patobulintos struktūros šis tinkas yra gerokai pigesnis už silikoninį tinką ir tik šiek tiek brangesnis už akrilą.

Silikoninio silikatinio tinko savybės yra hidrofobiškumas (vandens nepralaidumas), aukštas garų pralaidumas, elastingumas, mažas įgeriamumas, elektro statinis neutralumas. 

Dėka paminėtų savybių silikoninis silikatinis tinkas yra tinkamas visoms fasadų šiltinimo sistemoms, nes gerai praleidžia dujas, dėl ko fasadas kvėpuoja. Turi elektro statinį neutralumą kas leidžia fasadui lengvai valytis, nuo nešvarumų, užtenka stipresnio lietaus ir fasadas nusivalo bei atsinaujina savaime. Dėl savo elastingumo yra ypač atsparus mechaniniams aplinkos poveikiams. Be to silikoninis silikatinis tinkas taip pat atsparus ir nuo grybelių, dumblių, kas užtikrina fasado ilgaamžiškumą ir spalvos išlaikymą.

Techninius duomenis galite rasti čia

->atgal<-